+38(095)206-60-52
+38(097)747-16-70


Головна » Готель

Готель

Готель “Нива” розташований у затишному районі міста Івано-Франківська. Пішою ходою до залізничного та автобусного вокзалів Вам знадобиться 10 хвилин, а до центру міста – 20 хвилин. Також для Вашої зручності на території готелю є автомобільна стоянка з охороною.

Івано-Франківськ – центр Прикарпаття, одне з найбільших і найдревніших міст цього регіону, яке було засноване в середині XVII ст., а в 1662 році отримало Магдебургське право. Давня архітектура центральної частини міста і неповторна краса Карспатських гір приваблюють як молодь, так і літніх людей у всі пори року.

На відстані 98 км від міста розташований високогірний район Карпат, на території якого знаходяться найвищі вершини: Говерла, Петрос, Близниця, Чорна гора та інші. Тут невичерпні можливості для мандрівок у гори, сплавлення по швидкоплинних водах Черемоша і Прута, катання на гірських лижах по білосніжних іскристих схилах найбільшого гірськолижного курорту України – “Буковель”.

Відвідати історичні місця Прикарпаття, відпочити у мальовничих горах Карпатах допоможе Вам Нива-Тур Карпати.

До ваших послуг наступні категорії готельних номерів:

Одномісний двох кімнатний
  • складаються з двох кімнат: спальні та вітальні, які обладнані сучасними меблями, холодильником, телевізором, телефоном, великою ванною кімнатою з ванною та душем і усіма необхідними гігієнічними засобами.
Ціна за добу 600 грн.
"Червоний" люкс

 

 

"Жовтий" люкс

 

 

"Зелений" люкс

 

 

Одномісні номери першої категорії

  • однокімнатні спальні з невеликою зоною вітальні, обладнані меблями з широким ліжком, телевізором, санвузлом з душовою кабіною та необхідними гігієнічними засобами.
Ціна за добу 400 грн. 

 

 

Двомісні номери стандарт категорії

  • спальні, обладнанні меблями з двоспальними ліжками або двома окремими спальними місцями, телевізорами, санвузлом з душовою кабіною та необхідними гігієнічними засобами.
Ціна за добу 400 грн. 

 

 

Трьохмісні номери стандарт категорії

  • спальні, обладнанні меблями, трьома окремими спальними місцями, телевізорами, санвузлом з душовою кабіною та необхідними гігієнічними засобами.
Ціна за добу 600 грн.

 

 

Двохмісні номери економ категорії

  • обладнані меблями, телевізорами, умивальниками. Загальні душові кабіни та туалетні кімнати розташовані на поверсі.
Ціна за добу 300 грн. 

 

 

Трьохмісні номери економ категорії

  • обладнані меблями, телевізорами, умивальниками. Загальні душові кабіни та туалетні кімнати розташовані на поверсі.
Ціна за добу 450 грн.
Stitched Panorama