+38(095)206-60-52
+38(097)747-16-70


Маршрут I (Різдво в Карпатах)

Буковель

Буковель – всесвітньо відомий, найбільший і найсучасніший гірськолижний курорт України, розташований в горах Карпатах на висоті більше як 900 метрів над рівнем моря.
Унікальні кліматичні умови, надзвичайна краса карпатських гір, живописні ландшафти, а також джерела лікувальних вод залучають на відпочинок і лікування в Буковелі велику кількість туристів.
Тут є ідеальні умови для гірськолижного спорту з прекрасними гірськолижними трасами різного ступеня складності, більше 15-ти бугельних і крісельних витягів.
Літній відпочинок в Буковелі передбачає катання на гірських велосипедах і квадроциклах, кінні прогулянки, пейнтбол, рафтинг, піші походи в гори

м. Яремче

м. Яремче – столиця карпатськог туризму, кліматичний низькогірний курорт, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі швидкоплинної річки Прут в межах Карпатського національного парку на висоті 585 метрів над рівнем моря.
Цей найвідоміший туристичний райцентр Прикарпаття має понад 40 туристично-рекреаційних закладів і санаторіїв, більше 60 об’єктів зеленого туризму.
В Яремчі самобутній гуцульський колорит гармонійно поєднується з розвинутою інфраструктурою туристичного центру.
Визначними місцями є водоспад Пробій, стежка та скелі Довбуша, вольєри з косулями, оленями, кабанами, джерела мінеральних вод, сувенірні базерчики.