+38(095)206-60-52
+38(097)747-16-70


Літо

Музей “Писанка”

Музей “Писанка” – унікальний музей в м. Коломия, збудований для зберігання і експонування творів писанкового розпису – писанок.
Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця приваблює туристів з усіх країн світу. Перша музейна експозиція розміщувалась у церкві Благовіщення Пресвятої Богородиці, архітектурній пам’ятці XVI століття. У 2000 році в центральній частині Коломиї було спеціально зведено приміщення для музею, споруда якого виконана у формі яйця-писанки, висотою 13 м, стала своєрідною візитівкою не лише музею, а й усього міста.
Музей було створено на основі колекцій писанок Коломийського музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Й. Кобринського. Тут зібрано колекцію з понад 6000 тис. писанок представлених з переважної більшості областей України, а також Франції, Індії, США, Канади, Швеції, Пакистану, Шрі-Ланки, Чехії, Польщі, Білорусії.
На сьогодні музей перетворився у своєрідний храм мистецтва, образів і традицій.

Садиба Святого Миколая

Туристично – мистецький комплекс “Маєток Святого Миколая” – один з найчарівніших куточків Українських Карпат на території Національного парку “Гуцульщини”, що на Косівщині, який є мистецьким центром Гуцульщини з добре збереженими унікальними природними комплексами, сприятливими кліматичними умовами для оздоровлення дітей в усі пори року.
Тут облаштована центральна садиба Святого Миколая, його робочий кабінет, майстер – клас дитячої іграшки, кімната – музей новорічно – різдвяної іграшки.
В кожному листі до Святого Миколая – справжні дитячі почуття, відкритість, надія, віра в дива…

Яворівські ліжники

Село Яворів Косівського району є визначною столицею ліжникарства на Прикарпатті. Ліжник – це розкішне покривало на ліжко, килим на стіну чи підлогу. Колись ці пухові дива ткали чи не в кожній родині.
Технологію виробництва ліжників, традиційні гуцульські узори та їх колористику, валило (водяний млин), де відбувається кінцева стадія обробки ліжників, туристи зможуть побачити, відвідавши гуцульську садибу ліжникарів у с.Яворові

Буковель

Буковель – всесвітньо відомий, найбільший і найсучасніший гірськолижний курорт України, розташований в горах Карпатах на висоті більше як 900 метрів над рівнем моря.
Унікальні кліматичні умови, надзвичайна краса карпатських гір, живописні ландшафти, а також джерела лікувальних вод залучають на відпочинок і лікування в Буковелі велику кількість туристів.
Тут є ідеальні умови для гірськолижного спорту з прекрасними гірськолижними трасами різного ступеня складності, більше 15-ти бугельних і крісельних витягів.
Літній відпочинок в Буковелі передбачає катання на гірських велосипедах і квадроциклах, кінні прогулянки, пейнтбол, рафтинг, піші походи в гори

смт.Верховина (музей п.Кумлика)

Це ціла скарбниця цікавих предметів гуцульського побуту. Тут можна побачити як повсякденне так і весільний одяг гуцулів, характерні писані тарілки, старовинні монети, дерев’яні замки, бартки (гуцульські сокирки), цілу колекцію надзвичайних музейних інструментів.
Господар проводить екскурсії особисто і грає на кожному інструменті.
За час проведений в музеї туристи дізнаються про цікаві моменти побуту особливості характеру гуцулів та їх ставлення до життя їх трудові будні і яскраві свята, гострий гумор і самобутне мистецтво.
Незвичайний музей створив у мальовничому куточку гуцульських Карпат – Верховині, у власному будинку місцевий музикант і колекціонер Роман Кумлик.